Kategorie: VESTA

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Koupit

  Tato vesta Vanguard je vyrobena z voděodpudivého nylonu a vyplněna izolačním materiálem Tech Down, který rychle schne a udržuje teplo uvnitř. S tímto lehkým a vzdušným kouskem můžete jít na obě strany. Můžete ji nosit jako pohodlnou další vrstvu pod sako nebo blejzr, stejně jako na jaře přes svetr.

  Materiál: 100% nylon


  This Vanguard vest is made of water-repellent nylon and filled with Tech Down insulation material that dries quickly and keeps the warmth inside. You can go either way with this lightweight and breathable piece. You can wear it as a comfortable extra layer under a jacket or blazer, as well as over a sweater in the spring.

  100% nylon.

  Čtěte více
 • Koupit

  Tato vesta Vanguard je vyrobena z vodoodpudivého nylonu a vyplněna Tech Down, izolačním materiálem, který rychle schne a udržuje teplo uvnitř. S tímto lehkým, vzdušným must have můžete jít kamkoli. Skvěle ji můžete nosit jako pohodlnou extra vrstvu pod sako nebo blejzr, ale na jaře i přes svetr.

  Materiál: 100% nylon

  Při praní se vždy řiďte pokyny na štítku výrobce!


  This Vanguard vest is made from water-repellent nylon and filled with Tech Down, an insulating material that dries quickly and keeps warmth inside. You can go anywhere with this light, airy must-have. You can wear it perfectly as a comfortable extra layer under a jacket or blazer, but also over a sweater in spring.

  Material: 100% nylon

  Always follow the instructions on the manufacturer's label when washing!

  Čtěte více
 • Koupit

  Tato vesta je ideální do stylového vzhledu. Je vyrobena z potištěného žerzeje s cool kostkovaným vzorem. Tuto vestu Vanguard můžete nosit přes košili, ale rozhodně také přes pěkný úplet nebo dokonce tričko pro ležérní vzhled. Nastavitelný pásek s knoflíky na zádech poskytuje větší pohodlí a volnost pohybu.

  Při praní se vždy řiďte pokyny na štítku výrobce!


  This vest is perfect for a stylish look. It's made of printed jersey with a cool check pattern. You can wear this Vanguard vest over a shirt, but definitely over a nice knit or even a t-shirt for a casual look. Adjustable strap with buttons on the back provides more comfort and freedom of movement.

  Always follow the instructions on the manufacturer's label when washing!

  Čtěte více