Kategorie: MIKINY

Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Koupit

  Tento univerzální hybridní svetr je dokonalým doplňkem každého šatníku. Pohodlný must-have se skládá z luxusní kombinace materiálů: přední strana je vyrobena z nylonu s moderním tepelně potištěným vzorem a rukávy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní interlockové potní tkaniny. Tato mikina Vanguard se zapíná na zip, má stojáček a odnímatelnou kapuci. Ideální pro každý den, ať už jste doma, nebo na cestách.

  Materiál: 80 % bavlna, 15 % polyester, 5 % elastan


  This versatile hybrid sweater is the perfect addition to any wardrobe. The comfortable must-have consists of a luxurious combination of materials: the front is made of nylon with a modern heat-printed pattern and the sleeves are made of high-quality interlock sweat fabric. This Vanguard sweatshirt has a zip fastening, a stand-up collar and a detachable hood. Perfect for every day, whether you're at home or on the go.

  Material: 80% cotton, 15% polyester, 5% elastane.

  Čtěte více
 • Koupit

  Tento všestranný kombinovaný svetr je dokonalým doplňkem každého šatníku. Pohodlný kousek, který musíte mít, se skládá z luxusní kombinace materiálů: přední strana je vyrobena z nylonu s moderním tepelně potištěným vzorem a rukávy jsou z vysoce kvalitní interlockové tkaniny. Tato mikina Vanguard se zapíná na zip, má stojáček a odnímatelnou kapuci. Ideální na každý den, ať už jste doma, nebo na cestách.

  MATERIÁL: 80 % bavlna, 15 % polyester, 5 % elastan

  Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!


  This versatile hybrid jumper is a perfect addition to any wardrobe. The comfortable must-have consists of a luxurious material mix: the front is made of nylon with a modern heat-printed pattern and the sleeves are made of a high-quality interlock sweat fabric. This Vanguard sweatshirt has a zip fastening, a stand-up collar and a detachable hood. Ideal for every day, whether you're at home or on the go.

  MATERIAL: 80% Cotton, 15% Polyester, 5% Elastane

  Always follow the manufacturer's label instructions when washing!

  Čtěte více
 • Koupit

  Tento všestranný hybridní svetr je perfektním doplňkem každého šatníku. Pohodlné must-have se skládá z luxusního mixu materiálů: přední část je vyrobena z nylonu s moderním tepelně tištěným vzorem a rukávy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního interlockového potu. Tento svetr Vanguard má zapínání na zip, stojáček a odepínací kapuci. Ideální pro každý den, ať už jste doma nebo na cestách.

   

  Materiál: 69 % lyocell, 25 % bavlna, 5 % elastomultiester, 1 % elastan 

  Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!


  This versatile hybrid sweater is the perfect addition to any wardrobe. The comfortable must-have consists of a luxurious mix of materials: the front is made of nylon with a modern heat-printed pattern, and the sleeves are made of high-quality interlock sweat. This Vanguard sweater has a zip fastening, a stand-up collar and a detachable hood. Perfect for every day, whether you're at home or on the go.

   

  Materials: 69% Lyocell, 25% cotton, 5% elastomultiester, 1% elastane

  Always follow the manufacturer's label instructions when washing!

  Čtěte více