Kategorie: PÁSKY

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Koupit

  Doplňte svůj outfit odolným a stylovým páskem Vanguard. Tento opasek je vyroben z krásného italského semiše a má kvalitní kovovou sponu s logem Vanguard. Tento opasek Vanguard se díky svému designu hodí ke každému oblečení. Můžete ji tak dokonale nosit s našimi džínami a chinos kalhotami.

  Materiál: 100% kůže


  Complete your outfit with the durable and stylish Vanguard belt. This belt is made from beautiful Italian suede and features a quality metal buckle with the Vanguard logo. This Vanguard belt will match any outfit thanks to its design. So you can wear it perfectly with our jeans and chinos.

  100% leather

  Čtěte více
 • Koupit

  "Doplňte svůj outfit tímto velmi pohodlným páskem Vanguard. Je vyrobena z krásné italské pletené elastické kůže a má kvalitní kovovou přezku s logem Vanguard. Tento opasek Vanguard se díky svému designu hodí ke každému oblečení. Můžete ji tak dokonale nosit s našimi džínami a chinos kalhotami. "

  Materiál:100% kůže


  "Complete your outfit with this very comfortable Vanguard belt. It is made from beautiful Italian knitted stretch leather and has a quality metal buckle with the Vanguard logo. This Vanguard belt goes with any outfit thanks to its design. So you can wear it perfectly with our jeans and chinos. "

  Material:100% leather

  Čtěte více